KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10291252
nr 1029 1252
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Akvarell, Harald Sallberg (1895-1963), Kust, signerad, 29x40
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:24:18
300 kr
350 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg